Motorové pily: Motorové pily Husqvarna

Momentálně řešíte výhodné akce na motorové pily Husquarna, protože si potřebujete nějakou kvalitní pořídit pro úpravy v okolí domu? Možná patříte mezi profesionály a motorové pily se vám pod rukama protáčejí skoro každý den. Motorové pily Husqvarna vám nabízejí široký sortiment, kde není nouze o kvalitu při maximální výkonnosti. Svůj výběr uskutečňujte podle druhu pohonu a podle použití. K dostání jsou řetězové motorové pily na benzín, elektrické motorové pily i vyvětvovací speciální motorové pily. Na své si přijdou profesionálové, farmáři i ostatní, co pily potřebují jen občas.


Proč si vybrat motorovou pilu Husquarna

Motorové pily Husqvarna se vyznačují maximální bezpečností (řetěz se zastaví pod jednu vteřinu). Výrobce nepodceňuje ani ochranu proti elektrickému nebo mechanickému přetížení v případě zaseknutí řetězu. Samozřejmostí jsou praktické ergonomické požadavky. Dalšími důležitými znaky dobré motorové pily jsou nízké vibrace a hlučnost.

Nevíte, kterou pilu upřednostnit? Zaměřte se na druhy práce, které s nimi hodláte provádět! Budete prořezávat větve, lehce řezat slabší průměry, silné stromy nebo žádáte hobby využití? Husqvarna má pro vás řadu skvělých řešení několika druhů pil. Výhodou pro vás bude snadné a rychlé startování, bezproblémové ovládání, ergonomický design, zachycovač řetězu, nižší spotřeba paliva a nižší hladina emisí, účinná brzda, nižší míra opotřebení.

U motorové pily Husqvarna se setkáte například se systémem Air Injection, což je odstředivý systém čištění vzduchu, který se stará o delší intervaly mezi čištěním filtru a o menší míru opotřebení. Nastavitelné olejové čerpadlo vás zase umožní jednoduché seřízení mazání řetězu podle aktuální potřeby. Antivibrační tlumiče zdárně absorbují vibrace, což je pro ruce obsluhy značná úleva. Lehké a výkonné motorové pily jsou skvělým řešením pro práce na zahradě, v lese, v domě i při záchranářských pracích.


Reklama a propagace